Tarkvaraprobleemid tahvelarvutite ja nutiseadmetega

Google Play pood ei tööta?

Telefon ei ühendu arvutiga?

iPhone või iPad ei ühendu Wifi võrku?

Netiabi Hoolduskeskus aitab enamus Eestis müüdavate tootjate nutiseadmete tarkvaraprobleemidega. Parandame nii iOS, Android kui ka Windows mobiilsete operatsioonisüsteemide tarkvaraprobleeme.

Tarkvaraprobleemid Android nutiseadmetega

Kuna nutiseadme kasutamise keskne osa on rakendused, siis palju probleeme tekib rakenduste otsimisel, allalaadimisel, paigaludsel ja kasutusel. Enamik probleeme on seotud “kokku jooksmisega” või ei saa mingil põhjusel lihtsalt rakendusi alla laadida. Samuti aitame Android nutiseadmetel vabastada mälu, eemaldada viiruseid ja aidata ühendusprobleemide puhul Internetiga. Telefon ei loe mälukaarti? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata.

Tarkvaraprobleemid Apple nutiseadmetega

Sinu iPhone või iPad tardub? Rakendused ei tööta või sulguvad ootamatult? Telefon ei ühendu Wifi võrku? Või on probleemid meilikontode seadistamisega?

Saame aidata erinevate iOS tarkvaraprobleemide lahendamisel kõigi iPhone ja iPad mudelite puhul. Kui Sinu telefoni vaevab probleem ja lahendust ei leia – võta meiega ühendust või astu läbi Netiabi esindusest Saku 13, Tallinn.

Tarkvaraprobleemid Windows nutiseadmetega

Windows tarkvaral töötavad nutiseadmed kasutavad tavaliselt Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 või Windows 10 Mobile operatsioonisüsteemi. Nagu ka Windowsi desktop versioonides, on ka telefonitarkvaras probleeme – programmid ei käivitu, telefon taaskäivitub, programmid sulguvad ise, mälu on täis jne.

Kui Sinu Windows operatsioonisüsteemil töötav telefon tekitab peavalu, siis võta meiega ühendust – aitame selle töökorda seada.

Vajad abi nutiseadmete tarkvaraprobleemide lahendamisel? Võta ühendust Netiabi kogenud tehnikutega või tule meie juurde kohale Saku 13, Tallinn.   

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top