Tarvara paigaldus. Outlook seadistamine. OS seadistamine

Vajad abi e-posti seadistamisel Outlook programmis?

ID kaardi tarkvara ei tööta või ei lase digiallkirjastada?

Peale operatsioonisüsteemi paigaldust on programmid puudu või arvuti ei tööta nii nagu peaks?

Netiabi Hoolduskeskus aitab tarkvara seadistamisel. Paigaldame ja seadistame erinevaid tasulisi programme ja ka vabavara. Aitame sülearvuti energiaseadete seadistamisel ning arvuti käivitamisel avanevate programmide keelamisel.

E-posti seadistamine Outlookis

Aitame erinevates veebiserverites asuvate e-posti aadressite seadistamisel Outlookis. Tuvastame seadistusel tekkinud vead, aitame leida kõik meilikaustad ja parandada kaustade sünkroniseerimisel tekkivad probleemid.

Sul on probleem e-posti seadetega Outlookis? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata.

Operatsioonisüsteemi seadistamine

Arvutit käivitades avaneb hulk programme, mis muudavad selle aeglaseks ja mida tegelikult igapäevases kasutuses vaja ei ole? Sülearvuti aku tühjeneb kiiresti? Arvuti läheb liiga kiiresti unerežiimile või ei lähe üldse? Vajad abi uuenduste tegemisel?

Aitame kõikide operatsioonisüsteemi seadistamisega seonduvate probleemidega nii Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu kui ka teiste operatsioonisüsteemide puhul. Arvuti käitub imelikult? Too see meile, tuvastame probleemi ja teeme arvuti korda.

ID kaardi tarkvara seadistamine

Arvuti ei tuvasta ID kaarti? Internetipank või muu veebiprogramm ei lase digiallkirjastada? ID kaardi tarkvara tahab uuendusi? Kui Sul on probleem ID kaardi kasutamisel arvutis, siis too oma arvuti meile. Tuvastame probleemid ja aitame need korda teha.

NB! Võta kaasa nii arvuti, ID kaardi lugeja, ID kaart kui ka paroolid. Probleem ei pruugi alati olla arvutis – süüdlane võib olla ka katkine ID kaardi lugeja või kulunud ID kaardi kiip – ning selle tuvastamiseks on vajalik testida kogu süsteemi.

Muu tarkvara ja programmide seadistamine

Saame aidata nii vabavaraliste programmide paigaldamise ja seadistamisega kui ka tasuliste programmide litsentside ostu, paigalduse ja seadistusega:

 • Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) litsentsi müük ja tarkvara paigaldus
 • Viirusetõrje (ESET, Bitdefender) müük ja paigaldus
 • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign litsentsi müük ja paigaldus
 • CAD programmide litsentside müük ja paigaldus
 • Google Chrome, Mozilla Firefox veebibrauserite paigaldus
 • Vabavaraliste programmide paigaldus

Vajad abi arvutiprogrammide paigalduse või seadistamisega? Võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või tule kohale Saku 13, Tallinn – saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top