Serverite remont. NAS-serverite parandus

Serveri kõvaketas / kõvakettad ei tööta enam?

NAS server kuumeneb üle?

Server sai kahjustada voolukõikumiste tõttu?

Parandame serverite füüsilisi komponente – aitame vahetada kõvakettaid ja neid tagasi süsteemi ühendada, parandame jahutussüsteeme ja aitame likvideerida füüsilisi kahjustusi (põrutustest, kukkumistest, tulest ja vedelikest tekitatud kahjustused).

Aitame andmete taastamisega serveritest ja serverite töökorda seadmisega pärast riistvara komponentide vahetust. (Loe andmete taastamise kohta serveritest SIIT).

Tehniku väljakutse Tallinna piires on alates 30€.

Vajad abi serveri süsteemi osade vahetuse või remondiga? Võta meiega ühendust!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Milliseid riistvaraprobleeme serverite puhul lahendame?

  Ülekuumenemine – jahutuskomponentide vahetus, jahutussüsteemi remont

  Ebapiisav jahutus või vigane jahutussüsteem serveris võivad viia süsteemi ülekuumenemiseni ja kõvaketaste riketeni, mis omakorda võivad põhjustada serveri töö katkemise ja salvestatud andmete kadumise.

  Aitame serverite jahutussüsteemide remondiga ning parandame vajadusel jahutussüsteemi võimekust.

  Serveri kõvaketaste vahetus

  Serverid ja NAS serverid on ülesehitatud erinevalt. Olenevalt ülesehitusest võib server töötada ühe või enam rikkis kõvakettaga.

  Kallimad ja nutikamad serverid annavad kõvaketaste probleemide korral ise sellest märku.

  Kodukasutuses olevatel NAS serveritel peaks tähelepanu kõvaketastele pöörama juhul kui server on muutunud aeglaseks, sisu/andmed ei ole avatavad, andmeid ei saa kuvada või sisu ei ole enam kättesaadav.

  Aitame serveri kõvaketaste vahetusega ja soovi korral serveri töö taastamisega peale riistvaraliste komponentide remonti.

  Tulekahjustus, vedelikukahjustus, õnnetusjuhtumid

  Aitame servereid töökorda seada peale õnnetusjuhtumeid – füüsilised vigastused, tulekahjustused, vedelikukahjustused. Ehitame serverite riistvara uuesti üles ning aitame selle töökorda seada. Samuti saame aidata andmete taastamisega hävinud serveritest. (Loe andmete taastamise kohta serveritest lähemalt SIIT).

  Võta meiega ühendust, kirjelda probleemi ja leiame lahendused.

  Vajad abi serverite remondi ja hooldusega? Võta meiega ühendust – helista 5850 1010, kirjuta läbi kontaktivormi või tule kohale Saku 13, Tallinn.

  Top