SOOVID, ET SINU ARVUTI SAAKS KORDA KIIRESTI JA MÕISTLIKU HINNAGA?

Netiabi Hoolduskeskus parandab ja hooldab arvuteid, vahetab riistvara komponente ja pakub kvaliteetseid lisatarvikuid. 

Lihtsamad mured lahendame kohe kohapeal.

Arvuti veatuvastus sama seadme meie juures remontimisel on TASUTA! 

Sinu arvuti läheb kuumaks, on aeglane, ei tööta nii nagu peab või sai vigastada? Kõik need probleemid on seotud riistvaraga ehk arvuti mehaaniliste osadega. Enamik universaalseid varuosasid arvutite remondiks on meil kohapeal olemas!

Millise arvuti remondiga saame Sind aidata? Vaata lähemalt:

Vajad abi arvuti remondi või hooldusega? Või muu elektroonika remondiga? Võta meiega ühendust – teeme tööd kiiresti ja mõistliku hinnaga.

Miks usaldada oma arvuti remont ja hooldus Netiabile?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda. Arvutite remont ja parandus Tallinnas.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub. Pakume arvutitele tasuta veatuvastust ja teostatud töödele garantiid.

Kui Sinu arvuti vajab remonti ja igapäevatoimetused on häiritud, võta meiega ühendust. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

Soovid abi arvuti remondi või hooldusega? Võta meiega ühendust – tuvastame probleemi seadme meie juures remontimise korral TASUTA!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top