SOOVID LEIDA ARVUTIPROBLEEMILE KIIRE JA MÕISTLIKU HINNAGA LAHENDUSE?

15 aastat kogemust. Tuhanded lahendatud IT-probleemid. Sul on mure arvuti riistvara või tarkvaraga?
Too Netiabi Hoolduskeskusesse – teeme korda.

Tihti on keeruline aru saada, mis võib olla konkreetse arvutiprobleemi põhjustajaks – kas riistvaralise komponendi rike, vigane tarkvara, probleem seadistuses või hoopis probleem arvuti lisaseadmega.

Ükskõik millise arvutiprobleemi esinemisel on mõistlik see tuua Netiabi tehnikutele üle vaatamiseks – ning kui probleem on lisaseadme ühendamisega tasub kaasa võtta ka lisaseade.

Millise arvutiprobleemi lahendamisel saame Sind aidata?

Sa ei leidnud oma probleemi? Võta meiega ühendust – oma pikaajalisele kogemusele tuginedes saame Sind aidata!

Miks usaldada oma arvuti remont ja hooldus Netiabile?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub. Pakume arvutitele tasuta veatuvastust ja teostatud töödele garantiid.

Kui Sinu arvuti vajab remonti ja igapäevatoimetused on häiritud, võta meiega ühendust. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

Soovid abi arvuti remondi või hooldusega? Võta meiega ühendust – tuvastame probleemi tasuta!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top